Neomounts Wall mount | WL30S-850BL14 TV mount | Micro adjustment | 32-75 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
- TootjadNeomounts
- Mudel: WL30S-850BL14
- Saadavus: 2
-
64€
Neomounts Wall mount | WL30S-850BL14 TV mount | Micro adjustment | 32-75 " | Maximum weight (capacity) 50 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Micro adjustment |
| Gross depth (mm) | 33.00 mm |
| Gross height (mm) | 425.00 mm |
| Gross weight | 3.10 kg |
| Gross width (mm) | 484.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 75 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 50 kg |
| Net weight | 2.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 400x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100x100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 127 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Neomounts |
| Screen size compatibility | 32-75 " |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Toote nimetus | WL30S-850BL14 TV mount |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 100x150, 100x200, 120x120, 150x200, 200x100, 200x150, 200x200, 200x300, 200x400, 300x100, 300x200, 300x300, 350x350, 400x200, 400x300, 400x400 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 60 month(s) |
| WEEE tax | No |





















